Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Oznámenie o 2%Vytlačiť
 

 

Vážení občania, priatelia našej obce Tŕnie, osád Budička a Kašova Lehôtka.

Tak ako po minulé roky aj tento rok Občianske združenie Adela Kremnicko-Štiavnické združenie sa uchádza  o Vašu priazeň a podporu poukázaním podielu zaplatenej dane pre našu obec. Finančné príspevky budú použité účelne v prospech vašich detí, všetkých našich občanov,  aby znamenali prínos pre rozvoj spoločnosti. V roku 2017 sa doplnilo detské ihrisko v parku o prvok detský kolotoč v sume 1456,92 €. Z Grantového kola Občianskeho združenia Adela Kremnicko-Štiavnické združenie nám bolo poskytnuté 1300,00 €.

Popis krokov pre venovanie 2% z dane

Ak ste pracovali aspoň 40 hodín ako dobrovoľník v roku 2017, máte možnosť venovať 3% z dane - požiadajte organizáciu, pre ktorú ste pracovali ako dobrovoľník o potvrdenie tejto práce.

Dôležitý termín:

do 30. apríla 2018 - Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane)

Popis krokov pre venovanie 2% z dane

Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.

Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.

Najneskôr do 30. apríla 2018 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska alebo prineste na  obecný úrad v Tŕní.

Chceme sa poďakovať všetkým ľuďom, ktorí neváhali a darovali podiel zo svojich daní pre našu obec, ceníme si to.

 

 

                                                      Starostka obce – Mgr. Martina Kubincová

 


 
 
ÚvodÚvodná stránka